KINCREM 20 VOL/6 % PRESTIGE oksidacinis plaukų kremas, 1000 ml

Prekės kodas: 8435057013369
 • 7,49 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  KINCREM
  oksidacinis plaukų kremas skirtas šviesiais atspalviais dažytiems plaukams prižiūrėti.
   
  Oksidacinis plaukų kremas šviesiems plaukų atspalviams puoselėti tobulai išryškina šviesią plaukų spalvą, suteikia plaukams žvilgesio ir švytėjimo. Priemonės sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios suteikia plaukams minkštumo ir šilko švelnumo, apsaugo galvos odą. Kompleksinis stabilizatorius nuolatos ir tolygiai paskirsto deguonį, užtikrina vienodą ir tolygią dažytų plaukų spalvą.
   
  Naudojimas
  Sumaišykite su KINCREM PRESTIGE plaukų dažymo linijos priemone santykiu 1 : 1. Priemonę galima naudoti dažytų plaukų spalvai panaikinti.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.

Aktualu kasdienai