KINMEN FORCE plaukų tonikas, 125 ml

Prekės kodas: 8435057013536
 • 12,90 €
 • 7,35 €
 • -43%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  KINMEN FORCE
  plaukų tonikas
   
  Atkuriamasis ir gaivinamasis tonikas gali padėti, kai slenka plaukai. Intensyvaus poveikio priemonė gerina silpnų, plonų ir lūžinėjančių plaukų būklę. Jos sudėtyje esantis veikliųjų medžiagų derinys, kuriame gausu maitinamųjų medžiagų, vitaminų ir mineralų padeda kovoti su plaukų slinkimu ir skatina jų augimą.
   
  Sudėtyje yra
  Veikliųjų medžiagų derinys, kuriame gausu maitinamųjų medžiagų, vitaminų ir mineralų.
   
  Naudojimas
  Tepkite toniką ant sausų arba drėgnų plaukų. Nukreipkite aplikatorių į šaknis ir purkškite tiesiai ant galvos odos. Švelniai pamasažuokite pirštų galiukais. Nenuskalaukite.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas KINMEN FORCE plaukų priežiūros priemones.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.

Aktualu kasdienai