KINACTIF NUTRI plaukų šampūnas, 1000 ml

Prekės kodas: 8435057006873
 • 18,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  KINACTIF NUTRI
  plaukų šampūnas skirtas išsausėti linkusiems ir normaliems plaukams prižiūrėti.
   
  KINACTIF NUTRI linija skirta normaliems ir šiek tiek sausokiems plaukams prižiūrėti. Šios linijos pagrindiniai ingredientai yra medvilnės aliejus, angliavandeniai, keramidai, kviečių baltymai. Medvilnės augalai yra kilę iš Indijos. Medvilnės vaisius yra kiaušinio formos ir turi šešias ar septynias sėklas, kurios labai riebios bei pasižymi drėkinamosiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Medvilnės aliejus yra išgaunamas natūraliai, todėl jis išsiskiria maitinamosiomis, drėkinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis. Dėl šių savybių plaukai taps šilko švelnumo ir blizgūs. Produktų linija išsiskiria medienos, šviežių jazminų bei pakalnučių aromatais. Nuostabus priemonių aromatas gali praskaidrinti Jūsų nuotaiką, sustiprinti valios jėga bei nuraminti nervų sistemą.
   
  KINACTIF NUTRI plaukų šampūnas švelniai trenkia, suteikia šilko švelnumo, grąžina plaukams prarastą spindesį. Šampūnas išsiskiria valomosiomis ir maitinamosiomis savybėmis. Medvilnės vaisiaus sėklų aliejus yra kreminės tekstūros ir pasižymi drėkinamosiomis bei antioksidacinėmis savybėmis. Procesas, kurio metu iš šio vaisiaus išgaunamas medvilnės aliejaus ekstraktas, yra sunkus bei 100 % natūralus. Jo metu nėra naudojamos jokios cheminės medžiagos. Keratino proteinai stiprina plaukus bei suteikia jiems švelnumo. Tinka naudoti kiekvieną dieną.
   
  Sudėtyje yra
  Medvilnės vaisiaus sėklų aliejus, keratino proteinų.
   
  Naudojimas
  Tepkite plaukus ir galvos odą. Švelniai masažuokite, kol gausiai suputoja. Palaukite kelias minutes. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.

Aktualu kasdienai