KINCREM COLOR plaukų dažai, 100 ml

Prekės kodas:
 • 6,99 €
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  KINCREM COLOR
  plaukų dažai
   
  KINCREAM COLOR sukurti plaukų dažai - Jūsų raktas į gražius plaukus. Apsauginė plaukų dažų formulė su veganiška CRK+v technologija padeda padengti plaukus ilgai išliekančia, ryškia ir sodria spalva. CRK+v technologija KIN COSMETICS sukurta technologija, kuri didžiausią dėmesį skiria natūraliems ingredientams, kurie padeda užtikrinti 3 svarbiausius gražių dažytų plaukų aspektus: spalvą, apsaugą ir žvilgesį. Plaukų dažai visiškai padengia žilus plaukus ir padeda užtikrinti maksimalią plauko apsaugą dažymo metu.
   
  Pakuotę sudaro:
  • dažomojo kremo tūbelė (100 ml),
  • informacinis lapelis.
   
  Sudėtyje nėra
  PPD.
   
  Sudėtyje yra
  Amoniako.
   
  Naudojimas
  KINCREM COLOR plaukų dažai turi būti maišomi tik su KINCREM COLOR aktyviuoju kreminiu oksidatoriumi (10, 20, 30, 40 vol).  Prašome įdėmiai perskaityti įspėjimus ir laikytis nurodymų (žr. informacinį lapelį esantį pakuotės viduje).
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m. Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m., nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m. kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.
   

Aktualu kasdienai