MONTALBANO medinės plaukų šukos

Prekės kodas: 4779030746184
 • 6,49 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  MONTALBANO
  medinės plaukų šukos skirtos visų tipų plaukams šukuoti.
   
  Dviejų tankumų šukos – yra universalios. Jos skirtos tiek garbanotiems, tiek lygiems plaukams šukuoti. Pagal patogumą galima pasirinkti norimą šukų galą ir patogu šukuoti tiek plonus, tiek storus plaukus. Medinės šukos yra švelnesnės plaukams ir odai nei įprastos šukos. Visi dantukai yra rankomis užapvalinti, todėl nepažeidžia plaukų ir nebraižo odos. Šukos pagamintos iš 100 % natūralios medienos, todėl turi antistatinę savybę. Jos pašalina statinį krūvį, todėl šukuojant plaukai neįsielektrina. Medinės šukos yra apdirbtos natūraliu vašku, todėl jos gali būti naudojamos šukuojant net šlapius plaukus jų nepažeidžiant. Jas galima plauti vandeniu, tačiau jokiu būdu negalima jų palikti vandenyje ar ant šlapio paviršiaus. Šukos negali būti džiovinamos šildytuvu ar paliktos po tiesioginiais saulės spinduliais. Taip pat jų negalima naudoti džiovinant plaukus plaukų džiovintuvu. Norint pasirinkti tinkamas šukas, reikia atsižvelgti į plaukų tipą: garbanotiems plaukams patartina rinktis šukas platesniais dantukais, o tiesiems plaukams rekomenduojamos šukos su plonais dantukais. Dviejų tankumų šukos skirtos abejiems plaukų tipams: lygiems bei garbanotiems plaukams. Šukos pagamintos Italijoje naudojant pažangias CNC frezavimo stakles.

Aktualu kasdienai