KINSTYLE CURLY plaukų kremas, 150 ml

Prekės kodas: 8435057009270
 • 9,99 €
 • 6,99 €
 • -30%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  KINSTYLE CURLY
  plaukų kremas skirtas garbanotiems plaukams prižiūrėti.
   
  KINACTIF CURL linija skirta banguotiems ir garbanotiems plaukams prižiūrėti. Šios linijos pagrindiniai ingredientai yra mėlynių ekstraktas, pantenolis ir elastofilmo. Laukinės mėlynės buvo svarbios Šiaurės Amerikos indėnų mityboje iki europiečiams užimant jų žemes. Tačiau tik 1800 metais, europiečiai mėlynes atrado kaip uogą. Mėlynėse gausu vitamino C, maitinamųjų medžiagų. Mėlynių ekstraktas gali padėti garbanoms suteikti energijos, gyvybės, jas stiprinti ir apsaugoti. Produktų linija išsiskiria citrinų, žydinčių gėlių, vanilės ir muskuso aromatu, kuris gali sugražinti Jus į laimingas vaikystės akimirkas.
   
  KINSTYLE plaukų kremas suteikia lankstumo garbanotiems plaukams. Priemonė pabrėžia, atskiria ir fiksuoja pačią garbaną. Plaukų kremas paryškina plauko tekstūrą, suteikia apimties ir žvilgesio.
   
  Naudojimas
  Tepkite nedidelį kiekį kremo ant drėgnų plaukų. Pirštais tolygiai paskirstykite ant atskirų garbanų ar bangelių. Leiskite išdžiūti natūraliai arba džiovinkite plaukų džiovintuvu.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.

Aktualu kasdienai