PERFECT BEAUTY SPINLOOPS plaukų tiesinimo žnyplės

Prekės kodas: 8435138429584
 • 59,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  PERFECT BEAUTY SPINLOOPS
  plaukų tiesinimo žnyplės  
   
  Ergonominio dizaino plaukų tiesinimo žnyplės padeda pasiekti tobulus rezultatus tiesinant, banguojant ir garbanojant plaukus. Slankiosios titano plokštės leidžia lengvai formuoti įvairių tipų plaukus. Ergonominio dizaino plaukų tiesinimo žnyplių kontūras ir viena iš dviejų žnyplių yra pusiau lenkta. Charakteristikos: įtampa 110 - 240 V, dažnis: 50-60 Hz. Galingumas: 40 W. PTC keramikos kaitinimo elementas. Reguliuojama temperatūra, 5 lygiai: 140°C - 230°C. Įjungimo/išjungimo mygtukas. LED lemputės temperatūros indikatorius. Apsisukantis 2, 5 metrų ilgio maitinimo laidas. Itin greitai sušyla – nuo 30 iki 60 sekundžių. Automatinis išjungimas. Slankiųjų plokštelių dydis: 2,5 x 9 cm.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo data žiūrėkite ant pirkimo - pardavimo kvito. Sugedus prietaisui atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote, su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PERFECT BEAUTY
   
  PERFECT BEAUTY – profesionalios grožio elektronikos ir jos priedų prekių ženklas, siekiantis aukščiausios kokybės ir visapusiško klientų pasitikėjimo. Įmonę įkūrė trys profesionalai, turintys daugiau nei 30 metų patirtį kirpyklų srityje. PERFECT BEAUTY prietaisai gaminami taikant pažangiausias technologijas ir atsižvelgiant į naujausias grožio tendencijas. Bendrovė kreipia dėmesį į aplinkos taršą, todėl stengiasi atsakingai ir efektyviai naudoti gamtos išteklius, rūšiuoti bei sumažinti atliekų kiekį, jas perdirbti ir kai tik įmanoma, pakartotinai naudoti.
   

Aktualu kasdienai