PHILIPS SERIES 5000 TRIM-N-FLOW PRO TECHNOLOGY plaukų kirpimo mašinėlė

Prekės kodas: 8710103914839
 • 54,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  PHILIPS SERIES 5000 TRIM-N-FLOW PRO TECHNOLOGY
  plaukų kirpimo mašinėlė
   
  Greitai ir tolygiai kirpkite plaukus su technologijomis „DualCut“ ir „Trim-n-Flow Pro“. Naujas šukų dizainas neleidžia skirtingo ilgio plaukams įstrigti šukose, tad pabaigsite formuoti plaukus vienu kartu. Dėl šių technologijų ir pažangaus šukų dizaino nukirpti plaukai iškrenta iš peiliukų kerpant, tad net ilgi plaukai neįstringa šukose. Mašinėlė 90 min. veikia be laido, yra 100 % plaunama. Ergonominė rankena – didesniam komfortui ir geresniam valdymui.
   
  Naudojimas
  Ilgio keitimo ratuku pasirinkite iš 28 ilgio nustatymų: nuo 0,5 iki 28 mm. Norėdami pasirinkti ir užfiksuoti norimą ilgį, pasukite ilgio keitimo ratuką. Naudokite kelių dienų barzdelės (2 mm) šukas trumpiems plaukams kirpti ar barzdai formuoti. Nuimkite šukas, norėdami visiškai švariai nukirpti 0,5 mm ilgiu. Paspaudus „Turbo“ režimo mygtuką padidinamas variklio greitis, kad efektyviai būtų kerpami net storesni plaukai.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PHILIPS
   
  PHILIPS – Nyderlandų technologijų bendrovė, įsikūrusi Amsterdame. Prekės ženklas specializuojasi buitinės ir medicininės, taip pat apšvietimo įrangos gamyboje. Tai viena didžiausių elektronikos kompanijų pasaulyje, kurioje dirba apie 122 tūkst. darbuotojų daugiau kaip 60-yje šalių. PHILIPS prekės ženklas koncentruojasi į žmonių buities sąlygų palengvinimą, kurdami unikalius grožio elektronikos prietaisus.

Aktualu kasdienai