PERFECT BEAUTY PROFESSIONAL SECADOR DRYERTHERAPY plaukų džiovintuvas

Prekės kodas: 8435138432621
 • 67,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  PERFECT BEAUTY PROFESSIONAL SECADOR DRYERTHERAPY
  plaukų džiovintuvas
   
  Išskirtinės plaukų procedūros su plaukų džiovintuvu. Prietaisas yra su specialiu purkštuko funkciją atliekančiu antgaliu ir plaukų priežiūros priemonėmis (3 buteliukai x 5 ml). Plaukų džiovintuvas turi kintamosios srovės variklį su keliais šilumos nustatymais, intensyvia šiluma, šalto oro srove ir dideliu našumu. Gaukite maksimalią galią ir efektyvumą, iki 2 000 W. Prietaisas greitai išdžiovina plaukus ir dėl nepaprastojo oro išleidimo angos, juos formuoja, todėl plaukai tampa švelnūs ir blizgūs. Džiovintuvas turi specialų antgalį arba purkštuką plaukų procedūroms. Oras praeina per antgalį purkštuką, paskirstydamas šilumą ir plaukų priežiūros priemones būtinu kiekiu. Jeigu reikia, užpildykite buteliukus pasirinktomis plaukų priežiūros priemonėmis. Charakteristikos: įtampa – 220-240 V., dažnis – 50-60Hz, galia – 2000 W.
   
  Naudojimas
  Prieš plaukų džiovinimą pasirinkite antgalį su purkštuku ir norimą plaukų priežiūros priemonę. Įstatykite į plaukų priežiūros buteliuką dozavimo purkštuką, o tada įdėkite jį į antgalį (žr. Informacinę knygutę, esančią pakuotės viduje), džiovinkite plaukus.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PERFECT BEAUTY
   
  PERFECT BEAUTY – profesionalios grožio elektronikos ir jos priedų prekių ženklas, siekiantis aukščiausios kokybės ir visapusiško klientų pasitikėjimo. Įmonę įkūrė trys profesionalai, turintys daugiau nei 30 metų patirtį kirpyklų srityje. PERFECT BEAUTY prietaisai gaminami taikant pažangiausias technologijas ir atsižvelgiant į naujausias grožio tendencijas. Bendrovė kreipia dėmesį į aplinkos taršą, todėl stengiasi atsakingai ir efektyviai naudoti gamtos išteklius, rūšiuoti bei sumažinti atliekų kiekį, jas perdirbti ir kai tik įmanoma, pakartotinai naudoti.

Aktualu kasdienai