PERFECT BEAUTY POCET plaukų formavimo žnyplės

Prekės kodas: 8435138404109
 • 17,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  PERFECT BEAUTY POCET
  plaukų formavimo žnyplės  
   
  Profesionalios, kelioninės plaukų tiesinimo žnyplės skirtos glotnių bangelių formavimui. Šio prietaiso pagalba vos vienu lengvu mostu sukuriamos gilios ir įspūdingos bangos. Naudodamiesi šiuo prietaisu pasieksite rafinuotą, seksualią ir moterišką žurnalų viršelių vertą plaukų įvaizdį. Charakteristikos: įtampa 220 V, dažnis: 50-60 Hz. Galingumas 45-65 W, maksimali temperatūra: 180°C. PTC elementas. Keramikos plokštelės, laido ilgis: 1.80 m.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PERFECT BEAUTY
   
  PERFECT BEAUTY – profesionalios grožio elektronikos ir jos priedų prekių ženklas, siekiantis aukščiausios kokybės ir visapusiško klientų pasitikėjimo. Įmonę įkūrė trys profesionalai, turintys daugiau nei 30 metų patirtį kirpyklų srityje. PERFECT BEAUTY prietaisai gaminami taikant pažangiausias technologijas ir atsižvelgiant į naujausias grožio tendencijas. Bendrovė kreipia dėmesį į aplinkos taršą, todėl stengiasi atsakingai ir efektyviai naudoti gamtos išteklius, rūšiuoti bei sumažinti atliekų kiekį, jas perdirbti ir kai tik įmanoma, pakartotinai naudoti.