PHILIPS SHAVER 1000 barzdaskutė

Prekės kodas: 8710103910886
 • 29,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  PHILIPS SHAVER 1000
  barzdaskutė
   
  Sauso skutimo elektrinė barzdaskutė „Philips Shaver Series 1000“ su savaime pasigalandančiais „PowerCut“ peiliukais. Su ja lengvai ir patogiai nusiskusite. Atidaroma vienu palietimu, kad būtų lengva valyti. Naudojama su laidu ir be laido. Peiliukai sukurti taip, kad pastoviai švariai skustų. „4D Flex“ galvutės prisitaiko prie jūsų veido kontūrų ir leidžia švariai nusiskusti. Įkrovus 1 valandą, galima naudoti 45 minučių be laido. 1 lygio baterijos indikatorius, kad pasinaudotumėte visomis skustuvo funkcijomis. 5 min. greitasis įkrovimas – pakankamai galios 1 skutimuisi. Naudojant 27 pasigalandančius peiliukus užtikrinamas pastovus, švarus skutimas. Spyruoklinis kirpimo peiliukas ūsams ir žandenoms. Ergonomiška rankenėlė patogiam valdymui. IPX7 atspari vandeniui – lengva valyti.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PHILIPS
   
  PHILIPS – Nyderlandų technologijų bendrovė, įsikūrusi Amsterdame. Prekės ženklas specializuojasi buitinės ir medicininės, taip pat apšvietimo įrangos gamyboje. Tai viena didžiausių elektronikos kompanijų pasaulyje, kurioje dirba apie 122 tūkst. darbuotojų daugiau kaip 60-yje šalių. PHILIPS prekės ženklas koncentruojasi į žmonių buities sąlygų palengvinimą, kurdami unikalius grožio elektronikos prietaisus.

Aktualu kasdienai