FRANCK PROVOST plaukų, barzdos kirpimo mašinėlė

Prekės kodas: 3700206705972
 • 24,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  FRANCK PROVOST
  plaukų, barzdos kirpimo mašinėlė
   
  Hibridinis vyrų mėgiamas prietaisas puikiai tiks kirpti ir modeliuoti barzdai, antakiams, žandenoms, taip pat 3 dienų barzdai prižiūrėti. Su šiuo prietaisu savo barzdai suteiksite norimą išvaizdą, o plaukeliams reikalingą ilgį. Prietaisas pasižymi ašmenimis iš nerūdijančio plieno. Dėl ličio jonų baterijos, veikimo laikas įkrovus – 60 minučių. Įkrovimo laikas – 90 minučių.
   
  Naudojimas
  Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite informacinį lapelį, esantį pakuotės viduje.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  FRANCK PROVOST
   
  Naršydamas po barzdos priežiūros tendencijas ir skatindamas rūpintis savimi, THE BARB’XPERT bendrovės prekės ženklas FRANCK PROVOST siūlo platų vyriškos kosmetikos priemonių asortimentą, kuriame dera kokybė, techniškumas, praktiškumas ir mada. Šios priemonės yra sukurtos siekiant patenkinti vyrų poreikius ir sudaryti sąlygas atlikti visus priežiūros žingsnius norint užsiauginti sveiką ir gražią barzdą.

Aktualu kasdienai