PREMIERE NOTE ROSE SHEHERAZADE parfumuotas vanduo, 100 ml

Prekės kodas: 3760040110325
 • 179,00 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  PREMIERE NOTE ROSE SHEHERAZADE
  parfumuotas vanduo
   
  Rytietiškoji turkų rožė griauna jausmus: ji pritraukia ir užhipnotizuoja skambant senovės liutniai. Lėti viliojantys judesiai karštą vasaros naktį sustiprina melodiją iš pasakos apie tūkstantį ir vieną rožę. Intensyvus, sklandus žiedų aromatas įkvepia meilę ir aistrą. O tai išlaisvina burnoje tirpstantį ir atlaidų šafrano gaivumą.
   
  Aromato natos – itališkos citrinos, turkiškos rožės, baltasis muskusas.
   
   
  Apie PREMIER NOTE
   
  PREMIERE NOTE yra naujas tradicinės parfumerijos uoslės kampas. „Mes iš naujo interpretavome ikoniškas ir esmines (elegantiškas ir nesenstančias) prancūzų aukštosios parfumerijos natas, kad sukurtume sprogstančią ir autentišką patirtį“. Žymios žaliavos, kurias prekių ženklas naudoja savo parfumerijos šedevruose, yra parinktos pagal jų kilmę visame pasaulyje bei surenkamos jų atsiradimo vietoje. „Mūsų filosofija yra atskleisti tradiciją, tuo pačiu ją perkeliant į šiuolaikinę sferą. Kvepalai PREMIERE NOTE yra įspūdingi kūriniai, kurie sujungia žinias, nuoširdumą ir emocijas, tradicijas bei modernumą“, – teigia prekių ženklo atstovai.
   

Aktualu kasdienai