PREMIERE NOTE FIGUE BARBARE parfumuotas vanduo, 50 ml

Prekės kodas: 3760040110547
 • 79,00 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  PREMIERE NOTE FIGUE BARBARE
   
  Šalia vešlaus žalio tako netoli Sirakūzų vilos „Londolina“ figų skonis yra švelnus ir šiek tiek saldus. Jų šviežios pieniškos sultys trykšta saulės spinduliais. Būdama citrusinių vaisių namais, Sicilija suteikia aromatui putojančių ir sultingų mandarinų akordų, atkartojančių vėsų vandenyno vėją.
   
  Aromato natos – mandarinai, figos, santalai.
   
   
  Apie PREMIER NOTE
   
  PREMIERE NOTE yra naujas tradicinės parfumerijos uoslės kampas. „Mes iš naujo interpretavome ikoniškas ir esmines (elegantiškas ir nesenstančias) prancūzų aukštosios parfumerijos natas, kad sukurtume sprogstančią ir autentišką patirtį“. Žymios žaliavos, kurias prekių ženklas naudoja savo parfumerijos šedevruose, yra parinktos pagal jų kilmę visame pasaulyje bei surenkamos jų atsiradimo vietoje. „Mūsų filosofija yra atskleisti tradiciją, tuo pačiu ją perkeliant į šiuolaikinę sferą. Kvepalai PREMIERE NOTE yra įspūdingi kūriniai, kurie sujungia žinias, nuoširdumą ir emocijas, tradicijas bei modernumą“, – teigia prekių ženklo atstovai.

Aktualu kasdienai