PREMIERE NOTE AMBRE KASHMIR parfumuotas vanduo, 100 ml

Prekės kodas: 3760040110165
 • 179,00 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  PREMIERE NOTE AMBRE KASHMIR
  parfumuotas vanduo
   
  Virš Rytų pučia šiltas vėjelis: gilūs ir šilti garsai sužavi, kai jie sklinda per Kašmyro slėnius. Sakų akordai suteikia kvapui jausmingumo ir gilumo. Gintaras ir mediena dvelkiantis cinamonas sujungia šiluma apgaubiančias, beveik kūniškas natas.
   
  Aromato natos – cinamonas, kvapiosios kanangos, pačiuliai.
   
   
  Apie PREMIER NOTE
   
  PREMIERE NOTE yra naujas tradicinės parfumerijos uoslės kampas. „Mes iš naujo interpretavome ikoniškas ir esmines (elegantiškas ir nesenstančias) prancūzų aukštosios parfumerijos natas, kad sukurtume sprogstančią ir autentišką patirtį“. Žymios žaliavos, kurias prekių ženklas naudoja savo parfumerijos šedevruose, yra parinktos pagal jų kilmę visame pasaulyje bei surenkamos jų atsiradimo vietoje. „Mūsų filosofija yra atskleisti tradiciją, tuo pačiu ją perkeliant į šiuolaikinę sferą. Kvepalai PREMIERE NOTE yra įspūdingi kūriniai, kurie sujungia žinias, nuoširdumą ir emocijas, tradicijas bei modernumą“, – teigia prekių ženklo atstovai.

Aktualu kasdienai