PAGLIERI AGRIGENTUM parfumuotas vanduo, 100 ml

Prekės kodas: 8004995636451
 • 149,00 €
 • 119,20 €
 • -20%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  PAGLIERI AGRIGENTUM
  parfumuotas vanduo vyrams ir moterims, kurios mėgsta gurmaniškus rytietiškus aromatus.
   
  Mane sveikina intensyvus citrusinių vaisių ir marcipano aromatas, ateinantis iš namų, kur moterys ruošia tradicinius saldžiuosius patiekalus. Šventės diena yra spalvų pergalė, vaikai laipioja ant senų Sicilijos vežimų, tuo pačiu dalyvaudami renginyje ir didžiuodamiesi savo senovės istorija. Sicilijos citrusų ir egzotiškų rytų gėlių aromatas akimirksniu atgaivina sielą. Juodųjų serbentų ir Indijos jazminų eteriniai aliejai sprogsta į gaivią ir saldžią migdolų ir citruso pastilių puokštę, lyg pyragėlis padengtas apelsinmedžių žiedų glazūra.
   
  Viršutinės aromato natos – citrinos, mandarinai, migdolai.
  Vidurinės aromato natos – kvapioji kananga, jazminai, žibuoklės.
  Bazinės aromato natos – pačiuliai, Tonka pupelės, vanilė, cukruje apkepinti riešutai.
   
  Sudėtyje yra
  Eterinių juodųjų serbentų pumpurų aliejų ir jazmino absoliuto. Taip pat gamyboje naudojamos natūralios žaliavos: Indijos jazminų absoliutas, Osmantus absoliutas, citrinos, Brazilijos Tonka pupelės.
   
   
  Apie PAGLIERI 1876
   
  PAGLIERI 1876 – lyderis Italijos kosmetikos ir buities priemonių rinkoje. Aistra kvapui ir sukaupta tradicijų patirtis įmonę paskatino kurti unikalias priemones, galinčias sužadinti vartotojų jausmus ir pagerinti jų gyvenimo kokybę. Tradicijos, istorija, kokybė ir autentiškumas – tai yra unikalios Italijos įmonės esmė.

Aktualu kasdienai