Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

NYX PROFESSIONAL MAKEUP SUEDE MATTE
matiniai lūpų dažai
 
Faktas: kai kalba eina apie lūpų dažus, jų niekada negali būti per daug. Štai kodėl sukūrėme šitiek naujų SUEDE MATTE LIPSTICK atspalvių – tai populiarūs, pigmentuoti lūpų dažai, kurie padengia jūsų lūpas matine spalva. Rinkitės iš 12 naujų, modernių tonų, kurie puikiai tinkami rudeniui ir ne tik.
 
Naudojimas
Naudokite lūpų dažus vienus pačius arba apveskite ir sluoksniuokite ant suderintos SUEDE MATTER LIP LINER lūpų pieštuko spalvos, kad išgautumėte pilnesnį, putlesnį efektą.
 

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.