Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

NYX PROFESSIONAL MAKEUP SFX
veido ir kūno dažai-pieštukas
 
Profesionalai žino, kad kuriant specialių efektų makiažą svarbiausia yra dažai, o NYX PROFESSIONAL MAKE UP SFX veido ir kūno pieštukiniai dažai yra su daug pigmento! Šie lengvai paskleidžiami ir sluoksniuojami mūsų gerbėjų mėgstamiausi dažai dabar jau ir naujo formato! Šių kreminių pieštukų galima įsigyti septynių galingų atspalvių, įskaitant pagrindinius „Primary & Bright“ atspalvius, kurie padės sukurti bet kokį įvaizdį. Turint šiuos SFX pieštukus, vienintelis jūsų kūrybingumą ribojantis veiksnys yra jūsų vaizduotė! 7 galingi atspalviai padės sukurti netikėčiausią Helovino įvaizdį. Išdžiuvusi kreminė formulė su pigmentu suteikia natūralų matinį efektą. Veganiška formulė.
 
Naudojimas
Naudokite tik pieštuką arba pirštų galiukais paskleiskite dažus su pigmentu ant veido ir kūno ir suteikite įvaizdžiui dimensijos.

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.