Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti
Klaipėda
Taikos pr. 61 (PLC „AKROPOLIS“), Klaipėda
2 vnt.

Panevėžys
Savitiškio g. 61 (PLC „RYO“), Panevėžys
2 vnt.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP MATTE
akių kontūro skystis su plunksnele
 
Šis VIVID dviejų skystų apvadų kalėdinis dovanų rinkinys privers jus ir visas kitas rožinės spalvos gerbėjas išsirikiuoti prie NYX PROFESSIONAL MAKEUP stendų. Paskubėkite ir negalvokite du kartus! Akių kontūro brėžimas skystu apvadu šį sezoną – lyg lengvas pasivažinėjimas rogutėmis! Nenukrypkite nuo klasikos – naudokite ryškią matinę juodą arba pasiduokite šventinei nuotaikai ir paryškinkite flamingo rožine spalva. NYX PROFESSIONAL MAKEUP pasaulyje jokios šventės neturi kelti įtampos. Nesvarbu, kokie jūsų makiažo atlikimo įgūdžiai, akių kontūro liniją užriesite lyg profesionalės.
 
Naudojimas
Brėžkite viršutinio voko kontūrą plonu ir tiksliu šepetėliu, kad paryškintumėte savo akis juoda arba ryškia spalvota matine apvado spalva, arba pratęskite liniją už akies kraštelio ir užrieskite.
Profesionalo patarimas. Jei tik pradėjote naudoti skystą apvadą arba ranka vis sudreba, nieko tokio – brėžkite liniją netepančia matine priemone, tada ploniu šepetėliu arba medvilnės tamponėliu, suvilgytu makiažo valymo priemone, nuvalykite tai, kas nepavyko.

Klaipėda
Taikos pr. 61 (PLC „AKROPOLIS“), Klaipėda
2 vnt.

Panevėžys
Savitiškio g. 61 (PLC „RYO“), Panevėžys
2 vnt.

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.