Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

NYX PROFESSIONAL MAKEUP LINE LOUD
lūpų pieštukas
 
Atraskite ilgai išliekantį lūpų pieštuką, kuris išryškina bet kokį įvaizdį ir suteikia glotnų matinį atspalvį. Rinkitės iš 18 ryškių, gyvybingų spalvų. Laikas atsisveikinti su kietais, sausais, senoviniais pieštukais ir pasisveikinti su naujais, minkštais ir patogiais. Sudėtyje esantis simondsijų aliejus ir vitaminas E švelnina ir minkština lūpas. Nesausina, visada suteikia patogumo jausmą. Vandeniui atspari kreminė formulė lengvai pasiskirsto ant lūpų, nesukelia tempimo jausmo ir palengvina tikslų naudojimą. Itin kreminis. Itin švelnus. Itin intensyvus.  Formuokite ir suteikite lūpoms atspalvį naudodamos veganišką LINE LOUDD LIP PENCIL formulę.
 
Naudojimas
Pieštuko galiuku apveskite lūpų formą. Tolygus paskirstymas ir tikslus padengimas. Apveskite lūpų kontūrą ar visas lūpas.
 

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.