Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti
Vilnius
Liepkalnio g. 112 (PC „MAXIMA“), Vilnius
1 vnt.

Panevėžys
Savitiškio g. 61 (PLC „RYO“), Panevėžys
2 vnt.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP BUTTER GLOSS TRIO
lūpų blizgių rinkinys
 
Šventiniu laikotarpiu sviestiniam blizgiui NYX PROFESSIONAL MAKEUP suteikė saldumo ir naujų, riboto leidimo atspalvių! Nereikia maišyti, atspalviai paruošti naudoti. Įsigykite visus tris atspalvius ir mėgaukitės natūralių, rožinių ir uogų atspalvių palete, suteikiančia lūpoms švytėjimo. Šis lūpų blizgis nepalieka lipnumo pojūčio, yra sluoksniuojamas ir vidutiniškai padengiantis.
 
Naudojimas
Švelniu šepetėliu lengvai perbraukite viršutinę ir apatinę lūpą lūpų blizgiu. Šią lipnumo pojūčio nepaliekančią formulę naudokite vieną arba, jei norite, kad išliktų ilgą laiką, bei pageidaujate lūpoms suteikti kontūrą, naudokite su SLIM LIP PENCIL lūpų pieštuku.

Vilnius
Liepkalnio g. 112 (PC „MAXIMA“), Vilnius
1 vnt.

Panevėžys
Savitiškio g. 61 (PLC „RYO“), Panevėžys
2 vnt.

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.

 

Jums taip pat gali patikti