Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

NYX PROFESSIONAL MAKEUP 24 DAY COUNTDOWN
advento kalendorius
 
Žinome, kad sunku visas dovanas gauti ne iš karto. Todėl šiais metas jas visas dovanojame kartu! Pasiruošę? Į vietas. Pirmyn!
Atidarykite kiekvieną iš 24 viso dydžio priemonių didžiausiame šventinių dovanų pakavimo renginyje šiais metais. Ar pasiruošusios sužinoti savo makiažo laimikį? Ši netikėtumų dėžė pripildyta populiariausių, naujausių, riboto leidimo produktų ir net naujų priedų! Nuo šešėlių iki blizgių, skaistalų ir švytėjimo suteikiančios priemonės – kiekviena ras staigmeną, kuri padės sukurti bet kokį šventinį makiažą. Nepamirškite! Ieškokite slapto QR kodo, kuris nukels Jus į interaktyvią skaitmeninę patirtį!

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.