Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

NYX PROFESSIONAL MAKEUP SWEET CHEEKS MATTE
skaistalai
 
Suklastokite tobulą įvaizdį su SWEET CHEEKS CREAMY POWDER BLUSH skaistalais, pasižyminčiais naująja, ypač glotnia formule, kuri suteikia gražiai pigmentuotą spalvą su tikru matiniu užbaigimu. Galimi tradiciniai atspalviai (rožinė, koralų, uogų) ir artistų įkv ėptos violetinė ir geltonos spalvos, kurių kiekviena sklaidosi labai lengvai.  
 
Naudojimas
Drunk Blush: užtepkite vienodą kiekį pigmento tiesiai ant skruostų ir ant nosies tilto, kad sukurtumėte nugesintos spalvos įvaizdį. Užbaikite įvaizdį uždedant produkto likutį nuo šepetėlio ant nosies galiuko. Draping: išskaidykite skaistalus nuo skruostų iki smilkinių, kad sukurtumėte \"C\" formą. Spalvos intensyvumą išlaikykite arčiau plaukų augimo linijos ir ties skruostikauliu. Subtle Sculpting: pasirinkite atspalvį, kuris būtų tinkamiausias jūsų odos atspalviui. Išsklaidykite skaistalus sukamaisias judesiais link skruostų (mažiausias produkto kiekis turėtų būti ant skuostų obuolių ).  Uždėkite mažą produkto kiekį ant smilkinių ir smakro, kad subalansuotumėte bendrą vizualų veido įvaizdį.
 
 
Apie NYX PROFESSIONAL MAKEUP
 
NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.