Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Prekė gali būti su pažeista pakuote.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP GIMME SUPER STARS PLUMPING
lūpų blizgis
 
Su nakties dangaus įkvėptu blizgiu sukurkite superžvaigždės vertas lūpas!
HOLIDAY 2021 putlumo suteikiantys lūpų blizgesiai išsiskiria trimis universaliais atspalviais. Perlinis įvaizdis su PURRL, PLEASE skaidriu blizgiu su įvairių atspalvių perlais. Su FLAME & FORTUNE sukurkite šventinį uogų atspalvį su šiltų tonų perlais. Su 24K LIT išlaikykite klasikinį auksu spindintį įvaizdį.
 
Naudojimas
Putlesnes lūpas sukurkite su mūsų putlinamaisiais lūpų dažais su daugiaspalviais perlais. Priemonė gali būti naudojama viena arba derinama kartu su kitu jūsų mėgstamiausiu lūpų blizgesiu.
 
 
Apie NYX PROFESSIONAL MAKEUP
 
NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.

Jums taip pat gali patikti