Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Prekė gali būti su pažeista pakuote.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP GIMME SUPER STARS MATTE
makiažą fiksuojantis purškiklis
 
Pagrindinis akcentas kiekvienos superžvaigždės kosmetikos krepšyje.
Ikoniškas ir populiariausias purškiamasis makiažo fiksatorius dabar supakuotas žvaigždėmis padengtoje pakuotėje! Išsiskiriantis NYX PROFESSIONAL MAKEUP gerbėjų mėgstamiausiu matiniu įvaizdžiu, šis purškiamasis makiažo fiksatorius padės išsilaikyti bet kokiam makiažui.
Nė nemanykite be jo išeiti iš namų! Griebkite po vieną sau ir draugui – tai bus puiki dovana.
 
Naudojimas
Papurtykite, papurkškite ir baigta! Laikydami buteliuką apie 15 cm atstumu nuo veido, apipurkškite ką tik padarytą makiažą, kad veidas įgautų matinį atspalvį ir makiažas ilgiau laikytųsi.
 
 
Apie NYX PROFESSIONAL MAKEUP
 
NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.