NOREVA NORELIFT CHRONO-FILLER paakių ir lūpų srities kremas, 15 ml

Prekės kodas: 3571940002531
 • 21,94 €
 • 14,26 €
 • -35%
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NOREVA NORELIFT CHRONO-FILLER
  paakių ir lūpų srities kremas skirtas brandžiai odai puoselėti.
   
  Kremas padeda puoselėti brandžią odą. Priemonę taip pat galima naudoti, kai tik pradeda ryškėti pirmosios giliosios brandžios odos linijos paakių ar lūpų srityje. Sritys apie akis ir lūpas atrodys atgaivintos, oda taps glotnesnė, skaistesnė. Gelinės konsistencijos kremas akimirksniu įsigeria nepalikdamas lipnaus sluoksnio ant odos.
   
  Sudėtyje yra
  „ElastigeneFGF augalinės, biologiškai aktyvios medžiagos, „Skincera Mix“ (biokeramidų) derinio, mažos molekulinės masės (retikulinė) hialurono rūgšties, antiglikanų, titruotų polisacharidų, drėkinamųjų ir apsauginių medžiagų.
   
  Naudojimas
  Švelniai patapšnodami tepkite serumą ryte ir vakare ant švarios paakių odos ir odos po antakiais bei aplink lūpas.
   
   
  Apie NOREVA
   
  Oda atspindi mūsų mintis ir nuotaikas, savijautą ir sveikatą. Tai pats jautriausias žmogaus organas. Grupė dermatologų, vadovaudamiesi šia nuostata ir įkvėpti sudėtingų odos tyrinėjimų, 1980 m. Prancūzijoje įkūrė Noreva Laboratoriją. Jų tikslas buvo sukurti dermatologinės kosmetikos priemones, kurios atspindėtų holistinį požiūrį į sveikatą ir natūralų ryšį tarp odos, kūno, minčių. Taip atsirado #ManGeraSavoOdoje filosofija.
  Ši vizija iš naujo apibrėžia dermokosmetikos sąvoką: puikiai toleruojamos priemonės veikia efektyviai ir leidžia gerai jaustis savo odoje; tinka visoms kartoms – kūdikiams ir paaugliams, jaunai ir senstančiai odai.

Aktualu kasdienai