NOREVA MATIDIANE SHINE-CONTROL DAY CARE veido kremas, 40 ml

Prekės kodas: 3571940001961
 • 21,65 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NOREVA MATIDIANE SHINE-CONTROL DAY CARE
  veido kremas skirtas mišriai riebiai odai prižiūrėti.
   
  Specialiai sukurtas dieninis kremas užtikrina nepriekaištingą ir ilgalaikį matinį efektą, trunkantį visą dieną. Jo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda vizualiai sutraukti poras bei sulyginti odos atspalvį. Priemonė yra lengvos konsistencijos, nekomedogeninė.
   
  Sudėtyje yra
  Mikrokempinėlių, fitosfingozino, keramidų, bisabololio, baltųjų lotosų ekstrakto, vitamino E, sezamų aliejaus, arganų aliejaus, lipidų rišiklių, glicerolio.
   
   
  Apie NOREVA
   
  Oda atspindi mūsų mintis ir nuotaikas, savijautą ir sveikatą. Tai pats jautriausias žmogaus organas. Grupė dermatologų, vadovaudamiesi šia nuostata ir įkvėpti sudėtingų odos tyrinėjimų, 1980 m. Prancūzijoje įkūrė Noreva Laboratoriją. Jų tikslas buvo sukurti dermatologinės kosmetikos priemones, kurios atspindėtų holistinį požiūrį į sveikatą ir natūralų ryšį tarp odos, kūno, minčių. Taip atsirado #ManGeraSavoOdoje filosofija.
  Ši vizija iš naujo apibrėžia dermokosmetikos sąvoką: puikiai toleruojamos priemonės veikia efektyviai ir leidžia gerai jaustis savo odoje; tinka visoms kartoms – kūdikiams ir paaugliams, jaunai ir senstančiai odai.

Aktualu kasdienai