NOREVA AQUAREVA MOISTURIZING 24H veido serumas, 30 ml

Prekės kodas: 3571940000667
 • 26,26 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NOREVA AQUAREVA MOISTURIZING 24H
  veido serumas
   
  Koncentruota priemonė su inkapsuliuotais tyro ledynų vandens perlais užtikrina intensyvų odos drėkinimą. Oda atgaivinama, ji atgauna putlumą, gyvybingumą, tampa minkšta, švelni ir švytinti. Švelnaus kvapo, vandens pagrindo lengvos konsistencijos priemonė sukuria komforto pojūtį.
   
  Sudėtyje yra
  Patentuoto veikliųjų medžiagų derinio „Hydrastim 4C“, drėkinamojo veiklių medžiagų derinio, hialurono rūgščių, Šveicarijos ledynų vandens, praturtinto mineralų ir oligoelementų.
   
  Naudojimas
  Ryte ir vakare tepkite serumą ant švarios, sausos odos prieš įprastai naudojamas veido priežiūros priemones.
   
   
  Apie NOREVA
   
  Oda atspindi mūsų mintis ir nuotaikas, savijautą ir sveikatą. Tai pats jautriausias žmogaus organas. Grupė dermatologų, vadovaudamiesi šia nuostata ir įkvėpti sudėtingų odos tyrinėjimų, 1980 m. Prancūzijoje įkūrė Noreva Laboratoriją. Jų tikslas buvo sukurti dermatologinės kosmetikos priemones, kurios atspindėtų holistinį požiūrį į sveikatą ir natūralų ryšį tarp odos, kūno, minčių. Taip atsirado #ManGeraSavoOdoje filosofija.
  Ši vizija iš naujo apibrėžia dermokosmetikos sąvoką: puikiai toleruojamos priemonės veikia efektyviai ir leidžia gerai jaustis savo odoje; tinka visoms kartoms – kūdikiams ir paaugliams, jaunai ir senstančiai odai.

Aktualu kasdienai