NOREVA AQUAREVA EXPRESS MOISTURIZING veido kaukė, 50 ml

Prekės kodas: 3401321229540
 • 15,58 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NOREVA AQUAREVA EXPRESS MOISTURIZING
  veido kaukė
   
  Ši veido kaukė yra tarsi drėkinamoji veido vonia su ledynų vandens perlais, papildyta optimalia drėkinimą stimuliuojančių hidraporinų koncentracija. Kaukė pasižymi maitinamosiomis savybėmis, intensyviai drėkina odą ir užtikrina greitą, ilgalaikį komforto pojūtį. Oda įgauna stulbinamo švytėjimo. Vandens pagrindo, švelnaus kvapo priemonė naudojimą paverčia malonumu.
   
  Sudėtyje yra
  Patentuoto veikliųjų medžiagų derinio „Hydrastim 4C“, hidraporinų, drėkinamojo veikliųjų medžiagų derinio, hialurono rūgšties, Zemea.
   
  Naudojimas
  Tepkite ant veido odos ploną kaukės sluoksnį 1–2 kartus per savaitę, palaikykite 5–10 min. ir nuplaukite.
   
   
  Apie NOREVA
   
  Oda atspindi mūsų mintis ir nuotaikas, savijautą ir sveikatą. Tai pats jautriausias žmogaus organas. Grupė dermatologų, vadovaudamiesi šia nuostata ir įkvėpti sudėtingų odos tyrinėjimų, 1980 m. Prancūzijoje įkūrė Noreva Laboratoriją. Jų tikslas buvo sukurti dermatologinės kosmetikos priemones, kurios atspindėtų holistinį požiūrį į sveikatą ir natūralų ryšį tarp odos, kūno, minčių. Taip atsirado #ManGeraSavoOdoje filosofija.
  Ši vizija iš naujo apibrėžia dermokosmetikos sąvoką: puikiai toleruojamos priemonės veikia efektyviai ir leidžia gerai jaustis savo odoje; tinka visoms kartoms – kūdikiams ir paaugliams, jaunai ir senstančiai odai.

Aktualu kasdienai