NOREVA ACTIPUR 3 EN 1 INTENSIVE ANTI-IMPERFECTION CARE priemonė nuo spuogų, 30 ml

Prekės kodas: 3401562982945
 • 19,34 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NOREVA ACTIPUR 3 EN 1 INTENSIVE ANTI-IMPERFECTION CARE
  priemonė nuo spuogų
   
  Švelnaus kvapo odos priežiūros priemonė gali padėti vidutiniškai ir sunkiai spuogų, inkštirų ir skausmingų giluminių spuogų nuvargintai odai. Ji šalina inkštirus, reguliuoja riebalų išskyrimą ir saugo nuo aknės sukeltų randų bei pigmentinių dėmių. Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos pasižymi raminamosiomis, drėkinamosiomis savybėmis ir ilgam užtikrina matinį efektą, išsaugo odos elastingumą ir komfortą.
   
  Sudėtyje yra
  Veikliosios medžiagos keratozino A, fitosfingozino ir bisabololio komplekso, vitamino PP, glicerolio, simondsijų kauliukų aliejaus, silicio sferos.
   
  Naudojimas
  Ryte ir (arba) vakare tepkite visą veido odą, prieš tai nuprausus ją prausiamuoju geliu „Actipur®“.
   
   
  Apie NOREVA
   
  Oda atspindi mūsų mintis ir nuotaikas, savijautą ir sveikatą. Tai pats jautriausias žmogaus organas. Grupė dermatologų, vadovaudamiesi šia nuostata ir įkvėpti sudėtingų odos tyrinėjimų, 1980 m. Prancūzijoje įkūrė Noreva Laboratoriją. Jų tikslas buvo sukurti dermatologinės kosmetikos priemones, kurios atspindėtų holistinį požiūrį į sveikatą ir natūralų ryšį tarp odos, kūno, minčių. Taip atsirado #ManGeraSavoOdoje filosofija.
  Ši vizija iš naujo apibrėžia dermokosmetikos sąvoką: puikiai toleruojamos priemonės veikia efektyviai ir leidžia gerai jaustis savo odoje; tinka visoms kartoms – kūdikiams ir paaugliams, jaunai ir senstančiai odai.

Aktualu kasdienai