Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

MERCEDES-BENZ MAN
pieštukinis vyrų dezodorantas
 
Dezodorantas užtikrina ilgalaikę gaivą ir puikią apsaugą nuo blogo kvapo atsiradimo.
 
Sudėtyje nėra
Alkoholio.

Ingredients: WATER, SODIUM THIOSULFATE, METHYL PROPANEDIOL, PEG-8, PROPYLENE GLYCOL, LAURETH-23, SODIUM STEARATE, SODIUM HYDROXIDE, ETHYL HEXYLGLYCERIN, FRAGRANCE, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Vilnius
Ozo g. 25 (PLC „AKROPOLIS“), Vilnius
2 vnt.
Ukmergės g. 369 (PC „BIG“), Vilnius
2 vnt.

 

 

MERCEDES BENZ ženklas jau yra tapęs sėkmingo, komfortiško ir prabangaus gyvenimo būdo sinonimu. Šiuo metu MERCEDES BENZ – tai ne tik automobilių gamintojo, bet ir sėkmingo gyvenimo aromatas. Jau 130 metų MERCEDES BENZ kvepalai gaminami Prancūzijoje, kuri garsėja savo išskirtine patirtimi parfumerijos srityje. Žymaus prekės ženklo priemonėse naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai taip suteikiant vartotojui visa, kas geriausia. 130 metų naujovių, meistriškumo ir aistros. Prekės ženklas perteikia dizaino meistriškumo, sportiškumo, šiuolaikiškumo ir mados dvasią.