MARC ANTHONY MOROCCO plaukų putos, 250 ml

Prekės kodas: 621732300048
 • 10,90 €
 • 7,63 €
 • -30%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MARC ANTHONY MOROCCO
  plaukų putos skirtos lygiems, banguotiems ar garbanotiems prižiūrėti.
   
  Ieškodami įkvėpimo dažnai atsisukame į praeities grožio paslaptis. Viena puikiausių protėvių grožio paslapčių atkeliavo iš Maroko – tai arganų aliejus. Jis išties yra „super aliejus“. Aliejus stiprina, drėkina, atkuria, suteikia spindesio ir tuo jo privalumų sąrašas nesibaigia. Pirkdami arganų aliejų savo plaukams gaunate vieną geriausių natūralių produktų sveikai atrodančioms sruogoms. - MARC ANTHONY stilistų komanda.
   
  MARC ANTHONY MOROCCO plaukų putos suteikia lygiems, banguotiems ar garbanotiems plaukams daugiau purumo, apimties ir žvilgesio. Lengva formulė pakelia, drėkina ir stiprina plaukus.
   
  Sudėtyje yra
  Argano aliejaus, keratino.
   
  Naudojimas
  Prieš naudojimą gerai supurtyti. Tepti ant drėgnų plaukų ir formuoti šukuoseną. Galima palikti plaukus natūraliai džiūti. Jeigu norite suteikti plaukams daugiau purumo, tai nuleiskite galvą žemyn ir džiovinkite plaukus džiovintuvu. Jeigu norite banguotų ar garbanotų plaukų, purkškite putas ant plaukų, plaukus suimkite į delną ir palaikykite suspaudus.
   
   
  Apie MARC ANTHONY
   
  MARC ANTHONY yra Toronte įsikūręs garsus plaukų stilistas, produktų kūrėjas, verslininkas ir televizijos asmenybė, sukėlęs revoliuciją plaukų priežiūros industrijoje. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės. MARC ANTHONY siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, sukūrė šias nuostabias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.

Aktualu kasdienai