MARC ANTHONY MACADAMIA OIL plaukų šampūnas „Repairing“, 250 ml

Prekės kodas: 621732100037
 • 9,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MARC ANTHONY MACADAMIA OIL
  plaukų šampūnas skirtas sausiems, pažeistiems ir silpniems plaukams prižiūrėti.
   
  Mėgstame ieškoti užslėptų perlų, kuriuos mums suteikia Motina Gamta. Visada turime klientų, kurių plaukai reikalauja daug dėmesio. Dėl jų visada atsigręžiame į makadamijos aliejų ir bambuko ekstraktą. Šis derinys mums patinka, nes jis tuo pat metu ir lengvas, ir pasižymintis maitinamosiomis savybėmis, tad tobulai tinka beveik kiekvienam klientui. – MARC ANTHONY stilistų komanda.
   
  MARC ANTHONY MACADAMIA OIL plaukų šampūnas švelniai trenkia ir atkuria plaukus bei pažeistus jų galiukus. Jis aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis, drėkina ir suteikia žvilgesio, tausoja plaukų spalvą. Neapsunkinantis plaukų makadamijos riešutų aliejus ir bambuko ekstraktas atkuria ir stiprina plaukus, suteikia jiems daugiau spindesio. Taip pat švelniai valo galvos odą, gerina plaukų būklę.
   
  Sudėtyje nėra
  Sulfatų.
   
  Sudėtyje yra
  Makadamijos riešutų aliejaus, bambuko ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Įmasažuokite į drėgnus plaukus ir nuskalaukite. Jeigu reikia procedūrą pakartokite.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kartu ir kitas MARC ANTHONY MACADAMIA OIL plaukų priežiūros priemones.
   
   
  Apie MARC ANTHONY
   
  MARC ANTHONY yra Toronte įsikūręs garsus plaukų stilistas, produktų kūrėjas, verslininkas ir televizijos asmenybė, sukėlęs revoliuciją plaukų priežiūros industrijoje. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės. MARC ANTHONY siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, sukūrė šias nuostabias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.

Aktualu kasdienai