MARC ANTHONY MACADAMIA OIL plaukų kondicionierius, 250 ml

Prekės kodas: 621732100044
 • 9,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MARC ANTHONY MACADAMIA OIL
  plaukų kondicionierius skirtas sausiems, pažeistiems, drėgmę praradusiems plaukams prižiūrėti.
   
  Mėgstame ieškoti užslėptų perlų, kuriuos mums suteikia Motina Gamta. Visada turime klientų, kurių plaukai reikalauja daug dėmesio. Dėl jų visada atsigręžiame į makadamijos aliejų ir bambuko ekstraktą. Šis derinys mums patinka, nes jis tuo pat metu ir lengvas, ir pasižymintis maitinamosiomis savybėmis, tad tobulai tinka beveik kiekvienam klientui. – MARC ANTHONY stilistų komanda.
   
  Plaukų kondicionierius aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis, stiprina ir drėkina. Jis padeda sugrąžinti prarastą žvilgesį ir tausoja plaukų spalvą. Neapsunkinantis plaukų Makadamijos riešutų aliejus ir bambuko ekstraktas atkuria ir stiprina plaukus, suteikia daugiau spindesio. Drėkina ir atkuria sausus, pažeistus, drėgmę praradusius plaukus. Veikliosios medžiagos didina jų elastingumą ir padeda išvengti plaukų galiukų skilinėjimo.
   
  Sudėtyje nėra
  Sulfatų.
   
  Sudėtyje yra
  Makadamijos riešutų aliejaus, bambuko ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Tepti ant drėgnų šampūnu ištrinktų plaukų. Pamasažuoti. Nuskalauti.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kartu ir kitas MARC ANTHONY MACADAMIA OIL plaukų priežiūros priemones.
   
   
  Apie MARC ANTHONY
   
  MARC ANTHONY yra Toronte įsikūręs garsus plaukų stilistas, produktų kūrėjas, verslininkas ir televizijos asmenybė, sukėlęs revoliuciją plaukų priežiūros industrijoje. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės. MARC ANTHONY siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, sukūrė šias nuostabias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.

Aktualu kasdienai