MADARA DETOX ULTRA PURIFYING MUD veido kaukė, 60 ml

Prekės kodas: 4751009823478
 • 24,95 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  MADARA DETOX ULTRA PURIFYING MUD
  veido kaukė
   
  Veido kaukė valo odą nuo nešvarumų, pašalina negyvas odos ląsteles, vizualiai sutraukia poras. Priemonė drėkina odą, suteikia jai gaivumo ir matinį atspalvį. Veido kaukė gali padėti, kai vargina įvairūs odos netobulumai, aknė. Ji skaistina odą, suteikia jai natūralaus švytėjimo. Priemonė sertifikuota „ECOCERT“.
   
  Sudėtyje yra
  Šiaurinių miško ežerų purvo. 99 % natūralių sudėtinių dalių, iš jų 6 % ekologiškų.
   
  Naudojimas
  Esant riebiam ar mišriam odos tipui su padidėjusiomis poromis ir akne rekomenduojama naudoti du kartus per savaitę. Kovojant su odos blyškumu, nuovargio pėdsakais ir uždegimais rekomenduojama naudoti kartą per savaitę. Pageidautina kaukės laikymo trukmė 5–10 minučių (vadovaukitės lentelėje pateiktomis rekomendacijomis). Kaukę nuplaukite drungnu vandeniu, odą švelniai nusausinkite, užtepkite mėgstamiausią drėkinamąją priemonę. Nenaudokite kaukės, jeigu yra odos uždegimų arba kenčiate nuo rožinės, nes priemonė gali pailginti odos paraudimą arba sukelti trumpalaikį dirginimą.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Keletą dienų prieš naudojant šį produktą rekomenduojama užsitepti šveičiamąją veido kaukę su aktyviosiomis rūgštimis „AHA, kuri pašalins negyvas odos ląsteles. Nenaudokite giliai odą valančios gydomojo purvo kaukės iš karto po šveičiamosios kaukės, kad išvengtumėte padidėjusio jautrumo ir odos dirginimo.
   
   
  Apie MADARA
   
  MADARA Cosmetics prekių ženklas, dar žinomas kaip MÁDARA, yra Latvijos ekologiškų veido ir odos priežiūros bei plaukų priežiūros priemonių gamintojas. Viskas prasidėjo nuo bendrovės įkūrėjos odos reakcijos į sintetines grožio priežiūros priemones. Tai privertė ją susimąstyti apie grožio ir sveikatos priemonių pasirinkimą. „2006 m. aš įsteigiau MÁDARA, siekdama išvengti kompromisų odos priežiūroje. Įmonės veikla pagrįsta 3 pagrindiniais dalykais – ekologiškomis priemonių sudedamosiomis medžiagomis, naujovėmis ir tvarumu“ – teigia jos įkūrėja.

Aktualu kasdienai