MADARA COLOUR AND SHINE plaukų šampūnas, 250 ml

Prekės kodas: 4751009821467
 • 14,49 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  MADARA COLOUR AND SHINE
  plaukų šampūnas skirtas dažytiems plaukams prižiūrėti.
   
  Spalvą paryškinantis šampūnas švelniai trenka ir saugo chemiškai paveiktus ir dažytus plaukus, suteikia jiems gyvybingumo ir spindesio. Plaukai tampa minkštesni prilietus ir spindintys ryškioje šviesoje. Priemonė sertifikuota „ECOCERT“ ir parduodama 100 % po naudojimo perdirbtame buteliuke, siekiant sumažinti kasmet pagaminamos plastikinės taros kiekį!
   
  Sudėtyje yra
  Šiaurinių linų sėmenų, paprastųjų kaštonų ir gysločių ekstraktų.
   
  Naudojimas
  Įmasažuokite šampūną į šlapius plaukus, trinkite ir nuskalaukite.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kartu su MADARA spalvą ir blizgesį išsaugančiu kondicionieriumi.
   
   
  Apie MADARA
   
  MADARA Cosmetics prekių ženklas, dar žinomas kaip MÁDARA, yra Latvijos ekologiškų veido ir odos priežiūros bei plaukų priežiūros priemonių gamintojas. Viskas prasidėjo nuo bendrovės įkūrėjos odos reakcijos į sintetines grožio priežiūros priemones. Tai privertė ją susimąstyti apie grožio ir sveikatos priemonių pasirinkimą. „2006 m. aš įsteigiau MÁDARA, siekdama išvengti kompromisų odos priežiūroje. Įmonės veikla pagrįsta 3 pagrindiniais dalykais – ekologiškomis priemonių sudedamosiomis medžiagomis, naujovėmis ir tvarumu“ – teigia jos įkūrėja.

Aktualu kasdienai