MADARA COLOUR AND SHINE plaukų kondicionierius, 200 ml

Prekės kodas: 4751009821474
 • 14,49 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  MADARA COLOUR AND SHINE
  plaukų kondicionierius skirtas dažytiems plaukams prižiūrėti.
   
  Spalvą saugantis kondicionierius intensyviai maitina ir saugo chemiškai paveiktus bei dažytus plaukus. Jis suteikia plaukams glotnumo ir padeda išlaikyti ryškią spalvą. Plaukai tampa labiau spindintys, glotnesni ir lengviau formuojami. Priemonė parduodama 60 % po naudojimo perdirbtoje tūbelėje, siekiant sumažinti kasmet pagaminamos plastikinės taros kiekį!
   
  Sudėtyje yra
  Šiaurinių linų sėmenų, paprastųjų kaštonų ir gysločių ekstraktų.
   
  Naudojimas
  Naudokite kondicionierių ant švarių, šlapių plaukų. Užtepę palikite 1–3 min, tada kruopščiai nuplaukite.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kartu su MADARA spalvą ir blizgesį saugančiu šampūnu.
   
   
  Apie MADARA
   
  MADARA Cosmetics prekių ženklas, dar žinomas kaip MÁDARA, yra Latvijos ekologiškų veido ir odos priežiūros bei plaukų priežiūros priemonių gamintojas. Viskas prasidėjo nuo bendrovės įkūrėjos odos reakcijos į sintetines grožio priežiūros priemones. Tai privertė ją susimąstyti apie grožio ir sveikatos priemonių pasirinkimą. „2006 m. aš įsteigiau MÁDARA, siekdama išvengti kompromisų odos priežiūroje. Įmonės veikla pagrįsta 3 pagrindiniais dalykais – ekologiškomis priemonių sudedamosiomis medžiagomis, naujovėmis ir tvarumu“ – teigia jos įkūrėja.

Aktualu kasdienai