MADARA ACNE INTENSE BLEMISH & PORE TREATMENT veido probleminės odos priemonė, 20 ml

Prekės kodas: 4751009829982
 • 19,90 €
 • 16,92 €
 • -15%
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  MADARA ACNE INTENSE BLEMISH & PORE TREATMENT
  probleminės veido odos priežiūros priemonė
   
  Vargina riebi oda? Užsikimšusios poros? Inkštirai ir kiti netobulumai? Priemonė su raminamosiomis ir keratolitinėmis veikliosiomis medžiagomis padeda išsaugoti švarią ir skaisčią veido odą. Ji padeda, kai vargina įvairūs odos netobulumai, todėl gali pagerėti riebios ir probleminės, jaunatviškos odos būklė. Priemonė sertifikuota „ECOCERT“.
   
  Sudėtyje yra
  98 % natūralių sudėtinių dalių, iš jų 16 % ekologiškų.
   
  Naudojimas
  Ryte ir vakare patepkite problemines veido odos vietas plonu sluoksniu priemonės. Vėliau odą patepkite drėkikliu. Naudokite priemonę kaip 6 savaičių kursą arba nuolatos.
   
   
  Apie MADARA
   
  MADARA Cosmetics prekių ženklas, dar žinomas kaip MÁDARA, yra Latvijos ekologiškų veido ir odos priežiūros bei plaukų priežiūros priemonių gamintojas. Viskas prasidėjo nuo bendrovės įkūrėjos odos reakcijos į sintetines grožio priežiūros priemones. Tai privertė ją susimąstyti apie grožio ir sveikatos priemonių pasirinkimą. „2006 m. aš įsteigiau MÁDARA, siekdama išvengti kompromisų odos priežiūroje. Įmonės veikla pagrįsta 3 pagrindiniais dalykais – ekologiškomis priemonių sudedamosiomis medžiagomis, naujovėmis ir tvarumu“ – teigia jos įkūrėja.

Aktualu kasdienai