LALIQUE SATINE parfumuotas moterų vanduo, 100 ml

Prekės kodas: 7640111498544
 • 100,00 €
 • DOVANA - STAIGMENA, perkant už 20 EUR ir daugiau. Tik 01 25 - 31.

 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  LALIQUE SATINE
  parfumuotas vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta rytietiškus medienos aromatus.
   
  LALIQUE SATINE yra 2013 metais sukurti gundantys kvepalai, įkvėpti jausmingos ir amžinos, bet kartu ir grakščios šiuolaikinių moterų veiklos. Rytietišką medienos kvapą, indulgencijos ir priklausomybių mišinį, sukūrė Nathalie Lorson. Parfumeris įsivaizdavo, kad trys kvapnios sferos – gėlių, gurmaniškoji ir medienos, harmoningai tirpsta viena kitoje. Viršutinėse aromato natose skleidžiasi jazminai, gardenijos ir heliotropai, vidurinėse – tongapupės, vanilė ir rausvieji pipirai, o aromatą užbaigia zomšos, santalų, kedrų ir pačiulų natos.
   
  Viršutinės aromato natos – jazminai, gardenijos, heliotropai.
  Vidurinės aromato natos – tongapupės, vanilė, rausvieji pipirai.
  Bazinės aromato natos – zomša, santalai, kedrai, pačiuliai.
   
   
  Apie LALIQUE
   
  René Lalique –  tarptautiniu mastu pripažintas krištolo meistras. Jo vardu pavadintas prekių ženklas klesti kaip pasaulinis prabangos simbolis, atspindintis meniškumą, meistriškumą ir kūrybiškumą. Ir nors LALIQUE nuo pat 1988-ųjų laikomas krištolo sinonimu, tačiau prekių ženklo istorija visada buvo glaudžiai susijusi su parfumerijos pasauliu. Iš pradžių René Lalique kūrė kvepalų buteliukus garsiems prekių ženklams, o 1992 metais jis, kartu su savo anūke nusprendė sukurti savo pirmąją kvepalų liniją. Šiandien prekės ženklo siekis yra pratęsti jo įkūrėjo genialumą kuriant unikalius juvelyrinius ir oklaforinius gaminius taip išliekant nesenstančiu prabangos prekių ženklu.

Aktualu kasdienai