LALIQUE DE LALIQUE parfumuotas moterų vanduo, 50 ml

Prekės kodas: 3454960014657
 • 87,00 €
 • DOVANA - STAIGMENA, perkant už 20 EUR ir daugiau. Tik 01 25 - 31.

 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  LALIQUE DE LALIQUE
  parfumuotas vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta vaisių, vanilės ir muskuso aromatus.
   
  LALIQUE DE LALIQUE – pirmieji, 1992 metais sukurti prekių ženklo LALIQUE kvepalai. Oklaforinė kompozicija puikuojasi geometriniame buteliuke, dekoruotame sausmedžių ornamentais. Kvapą sukūrė Maxas Gavary ir Béatrice'as Piquet. Jo viršutinėse natose skleidžiasi jazminai, gvazdikėlių žiedai, rožių esencija, vilkdalgių šakniastiebiai. Jas papildo kriaušės, gervuogės, juodųjų serbentų lapai. Aromatą užbaigia santalai, vanilė ir baltasis muskusas. LALIQUE DE LALIQUE kvepia tarsi subtili pudrinė ir rafinuota gėlė.
   
  Viršutinės aromato natos – jazminai, gvazdikėlių žiedai, rožių esencija, vilkdalgių šakniastiebiai.
  Vidurinės aromato natos – kriaušės, gervuogės, juodųjų serbentų lapai.
  Bazinės aromato natos – santalai, vanilė, baltasis muskusas.
   
   
  Apie LALIQUE
   
  René Lalique –  tarptautiniu mastu pripažintas krištolo meistras. Jo vardu pavadintas prekių ženklas klesti kaip pasaulinis prabangos simbolis, atspindintis meniškumą, meistriškumą ir kūrybiškumą. Ir nors LALIQUE nuo pat 1988-ųjų laikomas krištolo sinonimu, tačiau prekių ženklo istorija visada buvo glaudžiai susijusi su parfumerijos pasauliu. Iš pradžių René Lalique kūrė kvepalų buteliukus garsiems prekių ženklams, o 1992 metais jis, kartu su savo anūke nusprendė sukurti savo pirmąją kvepalų liniją. Šiandien prekės ženklo siekis yra pratęsti jo įkūrėjo genialumą kuriant unikalius juvelyrinius ir oklaforinius gaminius taip išliekant nesenstančiu prabangos prekių ženklu.

Aktualu kasdienai