L'OREAL PURE CLAY DETOX molio kaukė, 50 ml

Prekės kodas: 3600523305957
 • 10,82 €
 • 7,03 €
 • -35%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  L'OREAL PURE CLAY DETOX
  molio kaukė skirta blankiai ir nuovargio požymių turinčiai odai prižiūrėti.
   
  Veiksminga gryno molio ir medžio anglies kaukė detoksikuoja odą ir suteikia jai švytėjimo vos per 10 min. Maloni ir veiksminga detoksikuojamosios veido kaukės formulė puoselėja veido odą, o stipriai veikiantys molis ir medžio anglis kaip magnetas išvalo poras ir ištraukia giliai esančius nešvarumus:  dulkes, riebalus, teršalus ir kt. Ši kreminė, nesausinanti formulė suteikia švarios, švelnios ir atkurtos odos pojūtį. Detoksikuojamoji ir skaistinamoji gryno molio kaukė odą išvalo, išlygina ir suteikia jai švytėjimo.  
   
  Sudėtyje yra
  Molio, aktyvuotos medžio anglies.
   
  Naudojimas
  Užtepkite ploną sluoksnį 3 kartus per savaitę ant švarios veido odos. Netepkite aplink akis ir lūpas. Palaikykite 10–15 min., kol išdžius, ir nuvalykite drėgnu rankšluosčiu arba nuplaukite šiltu vandeniu.
   
   
  Apie L’ORÉAL PARIS
   
  L’ORÉAL PARIS – pasaulinis lyderis grožio srityje, kurio produkcijos galima rasti 130 šalių, penkiuose žemynuose. Ši kompanija, jau daugiau nei 100 m. kurdama grožio priemones moterims ir vyrams, sėkmingai suderina naujausias technologijas ir aukščiausią kokybę. L’ORÉAL PARIS kompaniją puikiai reprezentuoja visiems puikiai žinomas šūkis – „Nes esu to verta(s)!“