KINACTIF COLOR plaukų kondicionierius, 1000 ml

Prekės kodas: 8435057006576
 • 17,90 €
 • 11,99 €
 • -33%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  KINACTIF COLOR
  plaukų kondicionierius skirtas dažytiems plaukams prižiūrėti.
   
  KINACTIF COLOR linija skirta dažytiems ir pašviesintiems plaukams prižiūrėti. Šios linijos pagrindiniai ingredientai yra granatų ekstraktas bei vitaminas E. Apie granato vaisiaus teikimą naudą byloja Egipto piramidėse randami hieroglifai. Granato vaisius garsėja antioksidacinėmis savybėmis bei maistinėmis medžiagomis. Vaisiuje yra daug B grupės vitaminų, vitamino C ir beta karotino.
   
  KINACTIF COLOR plaukų kondicionierius atkuria dažytų plaukų struktūrą bei išsaugo jų spalvą bei neleidžia jai išblukti. Vitaminas E pasižymi maitinamosiomis savybėmis, todėl plaukai taps spindintys. UV filtrai saugo plaukus nuo kenksmingų UV spindulių.
   
  Sudėtyje yra
  Granatų ekstrakto, vitamino E.
   
  Naudojimas
  Tolygiai paskirstykite priemonę. Palaukite 2 – 3 minutes. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.  

Aktualu kasdienai