HUMBLE KIDS ULTRA - SOFT dantų šepetėlis vaikams

Prekės kodas: 7350075690242
 • 4,29 €
 • 2,79 €
 • -35%
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  HUMBLE KIDS ULTRA - SOFT
  dantų šepetėlis vaikams
   
  HUMBLE BRUSH dantų šepetėliai yra ergonomiški, o neslystantis kotelis padeda tinkamai išvalyti dantis netgi vaikams. Baigę naudoti šepetėlį, neprisidedate prie aplinkos teršimo – HUMBLE BRUSH visiškai suyra gamtoje. Visame pasaulyje įsigydami šiuos dantų šepetėlius remiate mažai pasiturinčius žmones trečiojo pasaulio šalyse – tuos, kurie negali skirti lėšų savo burnos higienai.
   
  HUMBLE BRUSH dantų šepetėlis vaikams kruopščiai pašalina dantų apnašas ir masažuoja dantenas. Jis pasižymi švelniais šereliais ir unikaliu dizainu. Šepetėlio kotelis yra pagamintas iš valgomųjų didbambukių, kuriais neminta pandos. O šereliai – iš nailono (nylone-6). Dantų šepetėlio dėžutė pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų. Pakuotės viduje esantis maišelis yra augalinės kilmės ir kompostuojamas.
   
  Naudojimas
  Valykite dantis sukamaisiais judesiais, stipriai nespaudžiant šepetėlio, du kartus per dieną.
   
   
  Apie THE HUMBLE CO.
   
  THE HUMBLE CO. prekės ženklas yra įkurtas 2013-aisiais ir šiuo metu sparčiai auga. Įmonės priemonės populiarėja visame pasaulyje – tiek parduotuvėse, tiek odontologijos klinikose. THE HUMBLE CO. teigia: „Mums pasisekė gimti viename gerai išsivysčiusių pasaulio kraštų, tad mūsų pareiga turėtų būti pasirūpinti mažiau pasiturinčiais. Didelė dalis vaikų galimai niekada neturės jokių burnos priežiūros priemonių, o mes eikvojame gamtos išteklius ir teršiame vandenynus panaudotais produktais. Ar galime pakeisti savo gamybos ir vartojimo įpročius? Ar galime padėti aprūpinti burnos priežiūros priemonėmis tuos, kuriems jų labiausiai reikia? Atsakymas – taip!“