HUMBLE BRUSH ADULT SOFT dantų šepetėlis suaugusiems

Prekės kodas: 7350075690044
 • 4,29 €
 • 3,39 €
 • -21%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  HUMBLE BRUSH ADULT SOFT
  dantų šepetėlis suaugusiems
   
  HUMBLE BRUSH dantų šepetėliai yra ergonomiški, o neslystantis kotelis padeda tinkamai išvalyti dantis netgi vaikams. Baigę naudoti šepetėlį, neprisidedate prie aplinkos teršimo – HUMBLE BRUSH visiškai suyra gamtoje. Visame pasaulyje įsigydami šiuos dantų šepetėlius remiate mažai pasiturinčius žmones trečiojo pasaulio šalyse – tuos, kurie negali skirti lėšų savo burnos higienai.
   
  HUMBLE BRUSH dantų šepetėlis suaugusiems yra švelniais šereliais bei pasižymi unikaliu ir patogiu dizainu. Šepetėlio kotelis yra pagamintas iš valgomųjų didbambukių, kuriais neminta pandos. O šereliai – iš nailono (nylone-6). Dantų šepetėlio dėžutė pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų. Pakuotės viduje esantis maišelis yra augalinės kilmės ir kompostuojamas.
   
  Naudojimas
  Valykite dantis sukamaisiais judesiais, stipriai nespaudžiant šepetėlio, du kartus per dieną.
   
   
  Apie THE HUMBLE CO.
   
  THE HUMBLE CO. prekės ženklas yra įkurtas 2013-aisiais ir šiuo metu sparčiai auga. Įmonės priemonės populiarėja visame pasaulyje – tiek parduotuvėse, tiek odontologijos klinikose. THE HUMBLE CO. teigia: „Mums pasisekė gimti viename gerai išsivysčiusių pasaulio kraštų, tad mūsų pareiga turėtų būti pasirūpinti mažiau pasiturinčiais. Didelė dalis vaikų galimai niekada neturės jokių burnos priežiūros priemonių, o mes eikvojame gamtos išteklius ir teršiame vandenynus panaudotais produktais. Ar galime pakeisti savo gamybos ir vartojimo įpročius? Ar galime padėti aprūpinti burnos priežiūros priemonėmis tuos, kuriems jų labiausiai reikia? Atsakymas – taip!“