FORMULA 10.0.6 THREE TIMES SUBLIME veido prausiklis - šveitiklis - kaukė, 100 ml

Prekės kodas: 7071921200070
 • 10,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  FORMULA 10.0.6 THREE TIMES SUBLIME
  veido prausiklis - šveitiklis - kaukė
   
  Veido prausiklis, šveitiklis ir kaukė viename - veiksminga inkštirų valymo priemonė. Priemonė padeda pašalinti inkštirus, odos riebalų perteklių ir trūkumus, atkemša ir valo poras. Rausvųjų greipfrutų ekstraktas valo odą, o simondsijų esteriai švelniai nušveičia. Priemonė nuprausia, atkuria ir atgaivina odą.
   
  Sudėtyje yra
  Rausvųjų greipfrutų ekstrakto, simondsijų esteriniais aliejais.
   
  Naudojimas
  Tepkite švarią sausą odą. Tepkite plonu sluoksniu veidą ir kaklą, netepkite aplink akis. Palikite kaukę 10 -15 minučių, kai nudžius nuplaukite šiltu vandeniu.
  Priemonės, kaip šveitiklio naudojimas. Sudrėkinkite odą, tepkite šveitikliu veidą ir kaklą, švelniai masažuokite, kol oda taps lygi ir švari. Nuplaukite šiltu vandeniu, nusausinkite odą rankšluosčiu. Priemonę naudokite 1 - 3 kartus per savaitę.
   
   
  Apie FORMULA 10.0.6
   
  1933 metais chemikų sukurtas FORMULA 10.0.6 prekės ženklas yra tarsi ikona problematiškos ir jaunos odos priežiūros srityje. Priemonių pakuotės – išskirtinės ir stilingos. FORMULA 10.0.6 sulaukė pripažinimo tarp jaunų žmonių, kaip šiltas, draugiškas ir linksmas prekės ženklas. Jis siūlo lengvą ir nesudėtingą odos priežiūros būdą, o priemonių sudėtyje yra įvairių ekstraktų, kurie padeda pasirūpinti Jūsų oda.

Aktualu kasdienai