Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

CALA FASHION FRENCH
priklijuojamieji dirbtiniai nagai
 
Patrauklaus dizaino dirbtiniai nagai pagaminti iš tvirtos medžiagos, kuri neleidžia jiems lengvai lūžti ar skilti. Nagus paprasti klijuoti ir nuimti.
 
Naudojimas
Natūralūs nagai turi būti švarūs ir sausi. Nagus nuvalykite nagų lako valikliu sudrėkinta servetėle, palaukite, kad gerai nudžiūtų. Medine manikiūro mentele atstumkite nagų odeles. Švelniąja poliravimo dildės puse nupoliruokite natūralius nagus, kad neblizgėtų. Išsirinkite tinkamą dirbtinį nagą, atitinkantį natūralaus nago dydį. Ant dirbtinio nago užlašinkite lašą klijų, tolygiai paskirstykite per visą nagą. Klijais ištepkite ir natūralų nagą. Dirbtinį nagą uždėkite ant natūralaus, kuo arčiau odelės ir prispauskite. Palaikykite apie 5–10 sekundžių. Susidariusius oro burbuliukus ir/arba nepriklijuotus nagų kraštus užpildykite klijais. Dirbtiniams priklijuojamiems nagams nuimti, mirkyti, naudokite nagų lako valiklį su acetonu. Svarbu  –  nelupkite dirbtinių nagų jėga.
 
 
Apie CALA
 
Įsteigta 1982 m., veikianti daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje, CALA yra pirmaujanti Korėjos grožio ir asmens priežiūros priemonių gamintoja ir platintoja. „Įgijus daugiau nei trijų dešimtmečių patirtį, mūsų misija yra pristatyti Jums novatoriškus produktus, pagamintus iš etiškai išgaunamų geriausios kokybės ingredientų, už tokią kainą, kuriai negalėsite atsispirti“ – teigia prekės ženklo atstovai. Jie siūlo: įvairias odos priežiūros, kosmetinių šepetėlių, kempinėlių, dirbtinių blakstienų, vonios ir SPA reikmenų bei plaukų priežiūros priemones.

Ingredients: ETHYL CYANOACRYLATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, BHA.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Jums taip pat gali patikti