Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ARTDECO PERFECT TEINT ILLUMINATOR
švytėjimo suteikiantis kremas - pieštukas
 
Švytėjimo suteikiantis kreminis pieštukas padeda paslėpti tamsius ratilus po akimis šviesą atspindinčios dalelės užmaskuoja kiekvieną šešėlį. Akių sritis gali būti modeliuojama kaip pageidaujate. Maskuojamąjį pieštuką taip pat galima naudoti dienos eigoje, norint pakoreguoti makiažą. Priemonė tinka jautriai odai.
 
Naudojimas
Prieš pirmą naudojimą, išsukite pieštuką tol, kol priemonė ims matytis. Tepkite švytėjimo suteikiantį kremą ant patamsėjusių odos vietų, tokių, kaip paakiai. Priemonę galite naudoti ir lūpų kontūrui apibrėžti, norėdami vizualiai paputlinti lūpas.
 
 
Apie ARTDECO
 
1985-aisiais, įkvėptas meilės grožiui bei novatoriškos koncepcijos, Helmut Baurecht įkūrė prekės ženklą ARTDECO. Išlaikydamas aukštos kokybės ir prieinamos kainos santykį, kūrėjas siekė paversti grožį pasiekiamą visoms moterims bei sukurti nepriekaištingus kosmetikos produktus. Tai tapo kertiniu akmeniu prekės ženklo sėkmės istorijoje. Jau 15 metų ARTDECO yra Vokietijos kosmetikos rinkos lyderis, o moterys iš įvairių pasaulio šalių naudoja įmonės produktus, norėdamos pabrėžti savo individualų grožį.