Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ARTDECO GREEN COUTURE SMOOTH
lūpų pieštukas
 
Lūpų pieštukas apsaugo lūpų dažus ir blizgesius nuo išsiliejimo. Kreminės tekstūros, intensyvios pigmentacijos, drožiamas. Iš mažiausiai 85 % natūralių ingredientų, tokių kaip sviestmedžių, simondsijų, marula ir rapsų aliejai. Be Mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, kvapiųjų medžiagų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO, mikroplastiko dalelių. Tinka jautriai odai. Pakuotė: pagaminta iš FSC sertifikuotos medienos, o kamštelis iš pakartotinai perdirbamo plastiko.
 
Sudėtyje yra
Sviestmedžių, simondsijų, marula ir rapsų aliejų. 85 % natūralių sudedamųjų dalių.
 
Sudėtyje nėra
Mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, kvapiųjų medžiagų, PEG, talko, gyvulinės kilmės ingredientų, GMO, mikroplastiko dalelių.
 
 
 

 

 

 

1985-aisiais, įkvėptas meilės grožiui bei novatoriškos koncepcijos, Helmut Baurecht įkūrė prekės ženklą ARTDECO. Išlaikydamas aukštos kokybės ir prieinamos kainos santykį, kūrėjas siekė paversti grožį pasiekiamą visoms moterims bei sukurti nepriekaištingus kosmetikos produktus. Tai tapo kertiniu akmeniu prekės ženklo sėkmės istorijoje. Jau 15 metų ARTDECO yra Vokietijos kosmetikos rinkos lyderis, o moterys iš įvairių pasaulio šalių naudoja įmonės produktus, norėdamos pabrėžti savo individualų grožį.