ADIDAS UEFA CHAMPIONS LEAGUE ANTHEM EDITION tualetinis vyrų vanduo, 100 ml

Prekės kodas: 3616301787792
 • 16,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  ADIDAS UEFA CHAMPIONS LEAGUE ANTHEM EDITION
  tualetinis vyrų vanduo
   
  Sukurti serijos ADIDAS SPORT UEFA CHAMPIONS LEAGUE ANTHEM EDITION gaminius įkvėpė troškimas išlaikyti futbolo aistruolių bendrystę bet kuriuo sudėtingu laikotarpiu. Ši nauja serija idealiai perteikia šiltą bendrumo jausmą. Vos kartą pabandę pajusite pozityvumo ir atgaivos užtaisą, šiltą apkabinimą, sustiprintą muskuso aromato. Sukurta aistringiems futbolo sirgaliams, be galo trokštantiems mėgautis šiuo žaidimu.
   
  Viršutinės aromato natos – levandos, citrinos, žibutės.
  Vidurinės aromato natos – žalieji obuoliai, kašmeranas, šalavijai.
  Bazinės aromato natos – vanilė, samanos, pačiuliai.
   
   
  Apie ADIDAS
   
  ADIDAS – pasaulinio garso prekės ženklas, kuris savo klientams gali pasiūlyti platų asortimentą prekių: nuo sportinių batelių iki kvepalų. ADIDAS parfumerija ir kūno priežiūros priemonės pradėtos gaminti 1984 m. Dabar tai yra didžiausias licencijuotų prekių gamintojas sveikatos ir grožio pramonėje. ADIDAS priemonės suteikia stiprių pojūčių, energijos ir pasitikėjimo savimi. Šis prekės ženklas – tikras aktyvaus gyvenimo talismanas.

Aktualu kasdienai