Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ADIDAS GET READY
purškiamasis vyrų dezodorantas
 
Nauja riboto leidimo linija ADIDAS GET READY! Tik Brazilija apsupa tiek pasaulinio lygio futbolininkų ir įkvepia samba būgnais. Adidas, įkvėptas tokių emocijų sukūrė naują liniją – GET READY! Tai laukinės Brazilijos įkvėpti aromatai. Būkite pasiruošę pajusti šių nuostabių riboto leidimo aromatų apkabinimą. Dezodorantas ne tik puikiai pašalina nemalonų kvapą, bet ir visą dieną skleidžia Jūsų mėgstamą aromatą.
 
 
Apie ADIDAS
 
ADIDAS – pasaulinio garso prekės ženklas, kuris savo klientams gali pasiūlyti platų asortimentą prekių: nuo sportinių batelių iki kvepalų. ADIDAS parfumerija ir kūno priežiūros priemonės pradėtos gaminti 1984 m. Dabar tai yra didžiausias licencijuotų prekių gamintojas sveikatos ir grožio pramonėje. ADIDAS priemonės suteikia stiprių pojūčių, energijos ir pasitikėjimo savimi. Šis prekės ženklas – tikras aktyvaus gyvenimo talismanas.

Ingredients: BUTANE-ISOBUTANE-PROPANE, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRAL, MENTHYL PCA, ETHYL MENTHANE CARBOXAMIDE, MENTHYL LACTATE, VANILLYL BUTYL ETHER

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Vilnius
Ozo g. 25 (PLC „AKROPOLIS“), Vilnius
3 vnt.